TeddyTalk_Image.jpg

מפגש שני - עיצוב והזנת תכנים

הגדרות עיצוב - פונטים, צבעים, אלמנטים בעיצוב.; הכרות עם אתרי אמנים טובים יותר  וטובים פחות; הבנת הנורמות והטעויות הנפוצות; הוספת תכנים לעמודים השונים: שתילת טקסטים, כפתורים, סטריפים, תמונות, גלריות, סרטונים; דגשים שיווקיים לגבי אלמנטים בכל עמוד שיגרמו ליצירת קשר.

מפגש רביעי - ליטושים אחרונים והתאמה לנייד

אפיון אתר נייד, התאמת האתר לנייד, הוספת קיצורי דרך ליצירת קשר; דגשים בעיצוב שיווקי לנייד; נגיעה בקידום האתר בגוגל.

קורס בניית אתר וויקס לאמנים בהנחיית עדי ליניאל

הקורס המתמקד ביצירת אתר מותאם לאמנים המעוניינים להציג את יצירותיהם ברשת.אתר אישי, מעבר להיותו כרטיס ביקור ״דיגיטלי״ המאפשר הצגת יצירות ודרכי התקשרות, עשוי להזרים תנועה של מתעניינים כגון גלריות, מוזיאונים אספני אמנות ועוד אל האמן. בנוסף, האתר מאפשר את הצגת האמן על כל גווניו (אותם הוא בוחר לשתף) ומאפשר לעוקבים אחריו להיות מעודכנים לגבי יצירות חדשות, תערוכות או כתבות וחשיפות אחרות.

מפגשי הזום יתקיימו בימי שלישי בתאריכים 4.5 / 11.5 / 18.5 / 25.5 בשעות 20:00-17:00

עלות לאמנים ירושלמים: 400 ₪ 

 עלות לאמנים שאינם ירושלמים: 500 ₪     

   

*יש להירשם ולשלם מראש;

*פתיחת הסדנה מותנת בשמונה משתתפים ומוגבלת ל 12 משתתפים.

*לשם השתתפות בקורס יש צורך בידע בסיסי בתוכנת zoom

מפגש ראשון -הכנה לבניית אתר 

הגדרת קהל יעד, מטרות, מיקוד, בידול והכנת אפיון אתר; מבוא לאתר אמנות -דגשים לבניית אתר שמייצר פניות ורכישות (במידה ויהיה ביקוש);  מהי מערכת WIX? הכרות עם המערכת, מערכת הניהול והאפשרויות השונות שבה;  בחירת תבנית והתאמתה לעברית. בניית שלד בסיסי לאתר.

מפגש שלישי - הזנת תכנים ושיווק האתר

מענה לשאלות והמשך עבודה על האתר, הוספת טפסים, תיק עבודות; הכרות עם כלים ואפשרויות שונות בוויקס - אירועים, וידאו, בלוג/ מאמרים; עבודה עם רשימות תפוצה בוויקס.

המלצות של משתתפות בקורסים הקודמים

״הקורס היה מצוין, עדי מסבירה היטב, בקצב טוב, מצליחה איכשהו גם לתת מענה לשאלות, גם  להסביר בבהירות וגם להתקדם בקצב טוב - בתור אחת שנוח לה עם כלי אינטרנט, הרגשתי שאני יכולה לרוץ, ולא נראה לי שיש נשים שנותרו מאחור.

עדי הסבירה על הבניה הטכנית של אתר, וגם על העיצוב, על דברים חשוב לדעת בתחזוקת אתר, כמו לעדכן תדיר את הבלוג, למי שיש... חוקי מיסוי ומחירי ניהול חנות.״

אביגיל רוזנבאום || אמנית

https://agayil.wixsite.com/avigayilrosenbaum

"הקורס הועבר באופן מקצועי וקולח, עדי מאד קשובה וסבלנית ומאפשרת לכל אחת מהמשתתפות להעלות את הקשיים בהם נתקלה במהלך הקמת האתר ולחפש יחד את הפתרונות וכן נותנת הסבר מדוייק על רוב הכלים החשובים שקיימים במערכת. 

הקורס היה מעניין ומהנה. הזום מאפשר עבודה בו זמנית, על אף זה לא תמיד קל להתנהל בין המסכים, להקשיב להוראות ולבצע במקביל, ההקלטה של השיעור שמתקבלת אחרי כן מסייעת להשלים."

הדסה עילם || אמנית

 https://hadassaeylam8.wixsite.com/hadassa-art

הקורס בהנחיית עדי ליניאל, מעצבת אתרים ומדריכה מוסמכת מטעם חברת WIX. עוסקת ומעצבת לאינטרנט ולדפוס. משנת 1997 מנהלת ובעלים של סטודיו ליניאל- סטודיו לבניית אתרים שיווקיים; מפתחת הקורס ״sharpen"  קורס ייעודי למעצבים גרפיים לשיווק וניהול העסק, מפתחת הקורס ״פשוט לבנות אתר״- קורס אינטרנטי המדריך לבניית אתר שיווקי על מערכת wix . יוצרת ומשווקת קורסים לשיווק באינטרנט, לקידום בגוגל ולבניית עמודי נחיתה. מרצה במוסדות אקדמיים ופרטיים ומדריכה קבוצות ויחידים לבניית אתרים ולשיווק באינטרנט.

https://www.adilinial.com

להרשמה לסדנת ה-wix

לאחר השארת הפרטים ניצור עימכם.ן קשר להשלמת ההרשמה ותשלום

תודה על ההרשמתך! ניצור קשר בקרוב